• maraexe@seznam.cz
  • +420730564283

FINTECH

FINTECH

CO JE TO VE SKUTEČNOSTI FINTECH ? JDE O SPOJENÍ DVOU SVĚTŮ. SVĚTA FINANČNÍHO SE SVĚTEM TECHNOLOGIE. VE SKUTEČNOSTI JDE OPRAVDU O FINANČNÍ TECHNOLOGIE , TEDY FINANČNÍ SLUŽBY VYLEPŠENY TECHNOLOGICKÝMI VYLEPŠENÍMI. AČ SE TO MOŽNÁ NA PRVNÍ POHLED NEZDÁ, FINANČNÍ SVĚT , SE ZA POSLEDNÍCH 100 LET, VE SKUTEČNOSTI VŮBEC NIKAM NEPOSUNUL. V POSLEDNÍCH PÁR LETECH, TOMU JIŽ TAK ALE NENÍ. VZNIKAJÍCÍ SLUŽBY V KONCEPCI FINTECH , VÁM ZDE BUDU PŘEDSTAVOVAT , JAKMILE SI JE SÁM PROVĚŘÍM A VYZKOUŠÍM A SAMOZŘEJMĚ VÁS BUDU O NOVINKÁCH PRAVIDELNĚ INFORMOVAT.

 

 

VELMI ZAJÍMAVÁ SLUŽBA, KTERÁ JISTĚ STOJÍ  ZA ZMÍNKU, JE FINANČNÍ SLUŽBA WIREX. JE TO SPOJENÍ KLASICKÉ BANKOVNÍ SPOLEČNOSTI, TEDY LÉPE ŘEČENO BANKOVNÍ KARTY , SE SLUŽBAMI ZE SVĚTA DIGITÁLNÍCH MĚN. JE TO SKUTEČNĚ KRÁSNÝ PŘÍKLAD FINTECHU.

 

 

O CO SE TEDY VE SKUTEČNOSTI JEDNÁ ? JDE O FINANČNÍ SLUŽBU, KTERÁ VÁM UMOŽNÍ DRŽET NA JEDNOM ÚČTU NĚKOLIK MĚN KLASICKÝCH A K TOMU HNED NĚKOLIK MĚN DIGITÁLNÍ. VELKÁ VÝHODA JE , ŽE MŮŽETE TYTO MĚNY MEZI SEBOU VELMI JEDNODUŠE, RYCHLE A BEZ POPLATKŮ SMĚNIT. COŽ JE NA TRHU ABSOLUTNÍ HITECH !! NAVÍC MŮŽETE SYSTÉM DOPORUČIT A TÍM ZÍSKAT ODMĚNU , ZA ODVEDENOU SLUŽBU PŘÍMÉHO DOPORUČENÍ A TO JE PROSTĚ FÉR.  KOMPLETNÍ INFORMACE O SLUŽBĚ WIREX NALEZNETE  >>>>>>>ZDE<<<<<<<

 

 

@ 2018 easybusybusiness